• kenburns1
  • kenburns6
  • kenburns3

Has Silo

Silo malatı, buğday siloları, Yem Siloları, siloları, dolum tiplerine göre mekanik ve pnomatik olmak üzere iki çeşittir. Mekanik silo, dolumda kolay kumanda edilebilen, kumanda kolu emniyetli ve tam kapanan kapakları ile üstten dolum için ideal bir çözüm sunar. Pnomatik dolum sistemlerinde, yemin siloya gönderilmesi ve silonun dolumu hava ile sağlanır. Bu sayede, yem araçlarının çiftlik içerisine girmesine gerek duyulmaz, bio güvenlik en üst seviyeye ulaşır.

AR-GE Faaliyetlerimiz

Siklonlu modellerde, silo üzerinde opsiyonel olarak kullanılan siklon, hava ile gönderilen yemin, kırılmadan silo içerisine dolmasını sağlar. Yem siloya giriş yaparken, çıkan havadaki toz yemin ayrışmasını kolaylaştırır. Pnomatik dolumlarda, dolum borularına uyum sağlayabilmesi için flanşlı ya da geçmeli dolum borusu, alternatifleri ile çözüm kolaylığı sağlar.

Çiftçilere özel yepyeni bir ürün olan çiftlik tipi siloları ekonomik çözümler arayan çiftçilerin beğenisine sunmaktadır

Garanti ve Servis

Kalite yönetimi, çevre yönetimi ve iş sağlığı güvenliği, şirket felsefemizin önemli ve tamamlayıcı bir yapı taşıdır. Sürekli iyileştirme yoluyla kalite standartları da devamlı artırılır.

Menu