Kurumsal

Has Silo

Has mill olarak un değirmen makinaları, yem makinaları ve siloları alanında Faaliyet gösteren, üretim ve kalite anlayışından hiç taviz vermeden bugünlere gelen firmamız yeni üretim tesisinde son teknoloji makine parkuruyla sektörlere makine üretmektedir. Uzman ekibi özellikle ve öncelikle üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı profosyonelce gerçekleştirmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı taleplere yeni üretim tesisinde yapılan modernizasyonlar sonucunda daha rahat cevap verebilmekle birlikte daha geniş ve stoklu ürün yelpazasiyle gelen taleplere de gecikmeden cevap verebilmektedir.

kurumsal
Overly

Faaliyet Alanlarımız

Türkiye, Rusya ve bircok Arap ve Asya Ülkelerine kurduğumuz tesislerle güvenilirliğini sağmaış olan firmamız kurduğu tesislerle başarısını ıspatlamıştır etkin satış ve servis ağıyla müşterilerini memnun etmeyi bilmiş hertürlü talebi eksiksiz karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir

feed
Overly

Ar-ge

Araştırma ve Geliştirme, Has feed olarak teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgileri elde etmek veya mevcut bilgilerle yeni makineler üreterek sektöre yeni ve daha gelişmiş makineler sunmak

quality
Overly

Kalite Kontrol

Üretilen ürünlerin standart kaliteye ulaşmaları, üretim ve kalite kontrol ekibinin kordineli çalışması ile sağlanmaktadır. Kaliteyi prensip kabul eden alanlarında uzmanlar son teknoloji ürünü ekipmanlar ile tecrübe kalite anlayışını temsil eder.

hizmet
Overly

Satış Sonrası Hizmet

Satış sonrası destek hizmeti talebe bağlı olarak Has mill kendisi veya bayileri aracılığı ile anında müşterilerine yanıt vermek ve müşterilerine üretimde maksimum verimi kazandırma üzerine oluşturulmuştur.

Menu